Stal Jasień | 1:3 | Orzeł Konin Żagański |
2014-06-19, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Zielona Góra III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 31 |
W rozwinięciu newsa przedstawiamy państwu terminarz rundy wiosennej sezonu 2013/2014 klasy A gr. III lubuskiej.
Terminarz rozgrywek ligi:
KLASA „A” GRUPA 3 - ZIELONA GÓRA
RUNDA II – wiosna 2014r
Kolejka: 16 w dniach 22-03-2014/23-03-2014
121 | NYSA TRZEBIEL | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-03-23 | 14:00 | ||
122 | RELAX GRABICE | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-03-23 | 14:00 | ||
123 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - CZARNI JELENIN | 2014-03-22 | 14:00 | ||
124 | NYSA PRZEWÓZ | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-03-22 | 14:00 | ||
125 | TRAPER CHICHY | - STAL JASIEŃ | 2014-03-22 | 15:00 | ||
126 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - HAMAR GÓRZYN | 2014-03-23 | 15:30 | ||
127 | BUDOWLANI GOZDNICA | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-03-22 | 14:00 | ||
128 | SPARTA MIERKÓW | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-03-22 | 14:00 |
Kolejka: 17 w dniach 29-03-2014/30-03-2014
129 | SPARTA MIERKÓW | - NYSA TRZEBIEL | 2014-03-29 | 14:00 | ||
130 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2014-03-30 | 14:00 | ||
131 | UNIA KUNICE ŻARY | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2014-03-30 | 14:00 | ||
132 | HAMAR GÓRZYN | - TRAPER CHICHY | 2014-03-29 | 14:00 | ||
133 | STAL JASIEŃ | - NYSA PRZEWÓZ | 2014-03-30 | 14:00 | ||
134 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2014-03-30 | 14:00 | ||
135 | CZARNI JELENIN | - RELAX GRABICE | 2014-03-30 | 15:00 | ||
136 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-03-29 | 14:00 |
Kolejka: 18 w dniach 05-04-2014/06-04-2014
137 | NYSA TRZEBIEL | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-04-06 | 15:00 | ||
138 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - CZARNI JELENIN | 2014-04-05 | 15:00 | ||
139 | RELAX GRABICE | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-04-06 | 15:00 | ||
140 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - STAL JASIEŃ | 2014-04-05 | 15:00 | ||
141 | NYSA PRZEWÓZ | - HAMAR GÓRZYN | 2014-04-05 | 14:00 | ||
142 | TRAPER CHICHY | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-04-05 | 16:00 | ||
143 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-04-05 | 16:00 | ||
144 | BUDOWLANI GOZDNICA | - SPARTA MIERKÓW | 2014-04-05 | 15:00 |
Kolejka: 19 w dniach 12-04-2014/13-04-2014
145 | BUDOWLANI GOZDNICA | - NYSA TRZEBIEL | 2014-04-12 | 15:00 | ||
146 | SPARTA MIERKÓW | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2014-04-12 | 15:00 | ||
147 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - TRAPER CHICHY | 2014-04-13 | 15:00 | ||
148 | UNIA KUNICE ŻARY | - NYSA PRZEWÓZ | 2014-04-13 | 15:00 | ||
149 | HAMAR GÓRZYN | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2014-04-12 | 15:00 | ||
150 | STAL JASIEŃ | - RELAX GRABICE | 2014-04-13 | 15:00 | ||
151 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-04-13 | 15:00 | ||
152 | CZARNI JELENIN | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-04-13 | 16:00 |
Kolejka: 20 w dniach 21-04-2014
153 | NYSA TRZEBIEL | - CZARNI JELENIN | 2014-04-19 | 15:00 | ||
154 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-04-21 | 15:00 | ||
155 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - STAL JASIEŃ | 2014-04-21 | 15:00 | ||
156 | RELAX GRABICE | - HAMAR GÓRZYN | 2014-04-21 | 16:00 | ||
157 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-04-19 | 14:00 | ||
158 | NYSA PRZEWÓZ | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-04-21 | 15:00 | ||
159 | TRAPER CHICHY | - SPARTA MIERKÓW | 2014-04-19 | 17:00 | ||
160 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2014-04-19 | 17:00 |
Kolejka: 21 w dniach 26-04-2014/27-04-2014
161 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - NYSA TRZEBIEL | 2014-04-26 | 17:45 | ||
162 | BUDOWLANI GOZDNICA | - TRAPER CHICHY | 2014-04-26 | 15:00 | ||
163 | SPARTA MIERKÓW | - NYSA PRZEWÓZ | 2014-04-26 | 15:00 | ||
164 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2014-04-27 | 15:00 | ||
165 | UNIA KUNICE ŻARY | - RELAX GRABICE | 2014-04-27 | 15:00 | ||
166 | HAMAR GÓRZYN | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-04-26 | 15:00 | ||
167 | STAL JASIEŃ | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-04-27 | 15:00 | ||
168 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - CZARNI JELENIN | 2014-04-27 | 15:00 |
Kolejka: 22 w dniach 01-05-2014
169 | NYSA TRZEBIEL | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-05-01 | 16:00 | ||
170 | CZARNI JELENIN | - STAL JASIEŃ | 2014-05-01 | 17:00 | ||
171 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - HAMAR GÓRZYN | 2014-05-01 | 16:00 | ||
172 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-05-01 | 16:00 | ||
173 | RELAX GRABICE | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-05-01 | 17:00 | ||
174 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - SPARTA MIERKÓW | 2014-05-01 | 16:00 | ||
175 | NYSA PRZEWÓZ | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2014-05-01 | 16:00 | ||
176 | TRAPER CHICHY | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2014-05-01 | 17:00 |
Kolejka: 23 w dniach 03-05-2014/04-05-2014
177 | TRAPER CHICHY | - NYSA TRZEBIEL | 2014-05-03 | 17:00 | ||
178 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - NYSA PRZEWÓZ | 2014-05-02 | 18:00 | ||
179 | BUDOWLANI GOZDNICA | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2014-05-03 | 16:00 | ||
180 | SPARTA MIERKÓW | - RELAX GRABICE | 2014-05-03 | 16:00 | ||
181 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-05-04 | 16:00 | ||
182 | UNIA KUNICE ŻARY | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-05-04 | 16:00 | ||
183 | HAMAR GÓRZYN | - CZARNI JELENIN | 2014-05-03 | 16:00 | ||
184 | STAL JASIEŃ | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-05-04 | 16:00 |
|
Kolejka: 24 w dniach 10-05-2014/11-05-2014
185 | NYSA TRZEBIEL | - STAL JASIEŃ | 2014-05-11 | 16:00 | ||
186 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - HAMAR GÓRZYN | 2014-05-11 | 16:00 | ||
187 | CZARNI JELENIN | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-05-11 | 17:00 | ||
188 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-05-10 | 16:00 | ||
189 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - SPARTA MIERKÓW | 2014-05-10 | 16:00 | ||
190 | RELAX GRABICE | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2014-05-10 | 18:00 | ||
191 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2014-05-10 | 14:00 | ||
192 | NYSA PRZEWÓZ | - TRAPER CHICHY | 2014-05-10 | 15:00 |
Kolejka: 25 w dniach 17-05-2014/18-05-2014
193 | NYSA PRZEWÓZ | - NYSA TRZEBIEL | 2014-05-17 | 15:00 | ||
194 | TRAPER CHICHY | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2014-05-17 | 17:00 | ||
195 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - RELAX GRABICE | 2014-05-16 | 18:30 | ||
196 | BUDOWLANI GOZDNICA | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-05-17 | 16:00 | ||
197 | SPARTA MIERKÓW | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-05-17 | 16:00 | ||
198 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - CZARNI JELENIN | 2014-05-18 | 16:00 | ||
199 | UNIA KUNICE ŻARY | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-05-18 | 16:00 | ||
200 | HAMAR GÓRZYN | - STAL JASIEŃ | 2014-05-17 | 16:00 |
Kolejka: 26 w dniach 24-05-2014/25-05-2014
201 | NYSA TRZEBIEL | - HAMAR GÓRZYN | 2014-05-25 | 16:00 | ||
202 | STAL JASIEŃ | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-05-25 | 17:00 | ||
203 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-05-25 | 16:00 | ||
204 | CZARNI JELENIN | - SPARTA MIERKÓW | 2014-05-24 | 17:00 | ||
205 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2014-05-24 | 16:00 | ||
206 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-05-23 | 18:30 | ||
207 | RELAX GRABICE | - TRAPER CHICHY | 2014-05-25 | 18:00 | ||
208 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - NYSA PRZEWÓZ | 2014-05-24 | 16:00 |
Kolejka: 27 w dniach 31-05-2014/01-06-2014
209 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - NYSA TRZEBIEL | 2014-05-31 | 14:00 | ||
210 | NYSA PRZEWÓZ | - RELAX GRABICE | 2014-05-31 | 15:00 | ||
211 | TRAPER CHICHY | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-05-31 | 17:00 | ||
212 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-05-30 | 18:45 | ||
213 | BUDOWLANI GOZDNICA | - CZARNI JELENIN | 2014-05-31 | 17:00 | ||
214 | SPARTA MIERKÓW | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-05-31 | 17:00 | ||
215 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - STAL JASIEŃ | 2014-06-01 | 17:00 | ||
216 | UNIA KUNICE ŻARY | - HAMAR GÓRZYN | 2014-06-01 | 17:00 |
Kolejka: 28 w dniach 07-06-2014/08-06-2014
217 | NYSA TRZEBIEL | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-06-08 | 17:00 | ||
218 | HAMAR GÓRZYN | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-06-07 | 17:00 | ||
219 | STAL JASIEŃ | - SPARTA MIERKÓW | 2014-06-08 | 17:00 | ||
220 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2014-06-08 | 17:00 | ||
221 | CZARNI JELENIN | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2014-06-08 | 17:00 | ||
222 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - TRAPER CHICHY | 2014-06-07 | 17:00 | ||
223 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - NYSA PRZEWÓZ | 2014-06-07 | 17:00 | ||
224 | RELAX GRABICE | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2014-06-08 | 18:00 |
Kolejka: 29 w dniach 14-06-2014 – (TERMIN OBLIGATORYJNY)
225 | RELAX GRABICE | - NYSA TRZEBIEL | 2014-06-14 | 17:00 | ||
226 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2014-06-14 | 17:00 | ||
227 | NYSA PRZEWÓZ | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2014-06-14 | 17:00 | ||
228 | TRAPER CHICHY | - CZARNI JELENIN | 2014-06-14 | 17:00 | ||
229 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2014-06-14 | 17:00 | ||
230 | BUDOWLANI GOZDNICA | - STAL JASIEŃ | 2014-06-14 | 17:00 | ||
231 | SPARTA MIERKÓW | - HAMAR GÓRZYN | 2014-06-14 | 17:00 | ||
232 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - UNIA KUNICE ŻARY | 2014-06-14 | 17:00 |
Kolejka: 30 w dniach 19-06-2014 – (TERMIN OBLIGATORYJNY)
233 | NYSA TRZEBIEL | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2014-06-19 | 17:00 | ||
234 | UNIA KUNICE ŻARY | - SPARTA MIERKÓW | 2014-06-19 | 17:00 | ||
235 | HAMAR GÓRZYN | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2014-06-19 | 17:00 | ||
236 | STAL JASIEŃ | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2014-06-19 | 17:00 | ||
237 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - TRAPER CHICHY | 2014-06-19 | 17:00 | ||
238 | CZARNI JELENIN | - NYSA PRZEWÓZ | 2014-06-19 | 17:00 | ||
239 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2014-06-19 | 17:00 | ||
240 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - RELAX GRABICE | 2014-06-19 | 17:00 |
Za Wydział Gier
Lubuskiego ZPN
Rafał Kakała
orzel.konin@wp.pl
Urząd Gminy i Miasta Iłowa
Konkurs na realizację zadań
publicznych z zakresu sportu
na terenie gminy realizowany
jest przy współpracy z Urzędem
Gminy i Miasta Iłowa.
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 81, wczoraj: 183
ogółem: 1 581 224
statystyki szczegółowe