Terminarz rozgrywek ligi: KL. A GR.III sezon 2011/2012 RUNDA II /wiosna 2012 /
Kolejka: 16 w dniach 10-03-2012/11-03-2012
121 KP SPARTA MIERKÓW - KS NYSA TRZEBIEL 10.03.2012 godz. 15,00
122 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 10.03.2012 godz. 15,00
123 MKS ISKRA MAŁOMICE - KS ALFA JAROMIROWICE 10.03.2012 godz. 15,00
124 KP TRAPER CHICHY - LZS HAMAR GÓRZYN 10.03.2012 godz. 15,00
125 LZS TOMASZOWO - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 10.03.2012 godz. 16,00
126 LZS MOTOR KOŁO - KS RELAX GRABICE 11.03.2012 godz. 14,00
127 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - KS NYSA PRZEWÓZ 11.03.2012 godz. 14,00
128 MKS STAL JASIEŃ - LKS FAX BIENIÓW 11.03.2012 godz. 14,00
Kolejka: 17 w dniach 17-03-2012/18-03-2012
129 MKS STAL JASIEŃ - KP SPARTA MIERKÓW 18.03.2012 godz. 14,00
130 LKS FAX BIENIÓW - LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA 18.03.2012 godz. 15,00
131 KS NYSA PRZEWÓZ - LZS MOTOR KOŁO 17.03.2012 godz. 14,00
132 KS RELAX GRABICE - LZS TOMASZOWO 17.03.2012 godz.16,00
133 LZS CZARNI PRZYBYMIERZ - KP TRAPER CHICHY 17.03.2012 godz.16,00
134 LZS HAMAR GÓRZYN - MKS ISKRA MAŁOMICE 18.03.2012 godz. 15.00
135 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - KS ALFA JAROMIROWICE 17.03.2012 godz. 15,00
136 LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - KS NYSA TRZEBIEL 18.03.2012 godz 14,00
Kolejka: 18 w dniach 24-03-2012/25-03-2012
137 KP SPARTA MIERKÓW - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 24.03.2012 godz. 14,00
138 KS NYSA TRZEBIEL - KS ALFA JAROMIROWICE 25.03.2012 godz. 15,00
139 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - LZS HAMAR GÓRZYN 24.03.2012 godz. 15,00
140 MKS ISKRA MAŁOMICE - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 24.03.2012 godz. 16,00
141 KP TRAPER CHICHY - KS RELAX GRABICE 24.03.2012 godz. 15,00
142 LZS TOMASZOWO - KS NYSA PRZEWÓZ 24.03.2012 godz. 16,00
143 LZS MOTOR KOŁO - LKS FAX BIENIÓW 25.03.2012 godz. 14,00
144 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - MKS STAL JASIEŃ 25.03.2012 godz. 15,00
Kolejka: 19 w dniach 31-03-2012/01-04-2012
145 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - KP SPARTA MIERKÓW 01.04.2012 godz. 15,00
146 MKS STAL JASIEŃ - LZS MOTOR KOŁO 01.04.2012 godz. 15,00
147 LKS FAX BIENIÓW - LZS TOMASZOWO 01.04.2012 godz. 15,00
148 KS NYSA PRZEWÓZ - KP TRAPER CHICHY 31.03.2012 godz. 14,00
149 KS RELAX GRABICE - MKS ISKRA MAŁOMICE 31.03.2012 godz.16,00
150 LZS CZARNI PRZYBYMIERZ - KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 31.03.2012 godz. 16,00
151 LZS HAMAR GÓRZYN - KS NYSA TRZEBIEL 01.04.2012 godz. 16.00
152 KS ALFA JAROMIROWICE - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 01.04.2012 godz. 16,00
Kolejka: 20 w dniach 07-04-2012/08-04-2012
153 KP SPARTA MIERKÓW - KS ALFA JAROMIROWICE 07.04.2012 godz. 15,00
154 LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - LZS HAMAR GÓRZYN 07.04.2012 godz 14,00
155 KS NYSA TRZEBIEL - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 07.04.2012 godz. 15,00
156 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - KS RELAX GRABICE 07.04.2012 godz. 16.00
157 MKS ISKRA MAŁOMICE - KS NYSA PRZEWÓZ 07.04.2012 godz. 16,00
158 KP TRAPER CHICHY - LKS FAX BIENIÓW 07.04.2012 godz. 16,00
159 LZS TOMASZOWO - MKS STAL JASIEŃ 07.04.2012 godz. 16,00
160 LZS MOTOR KOŁO - LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA 07.04.2012 godz. 15,00
Kolejka: 21 w dniach 14-04-2012/15-04-2012
161 LZS MOTOR KOŁO - KP SPARTA MIERKÓW 15.04.2012 godz. 15,00
162 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - LZS TOMASZOWO 15.04.2012 godz. 15,00
163 MKS STAL JASIEŃ - KP TRAPER CHICHY 15.04.2012 godz. 15,00
164 LKS FAX BIENIÓW - MKS ISKRA MAŁOMICE 15.04.2012 godz. 16,00
165 KS NYSA PRZEWÓZ - KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 14.04.2012 godz. 15,00
166 KS RELAX GRABICE - KS NYSA TRZEBIEL 15.04.2012 godz. 17,00
167 LZS CZARNI PRZYBYMIERZ - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 14.04.2012 godz. 16,00
168 LZS HAMAR GÓRZYN - KS ALFA JAROMIROWICE 15.04.2012 godz. 16,00
Kolejka: 22 w dniach 21-04-2012/22-04-2012
169 KP SPARTA MIERKÓW - LZS HAMAR GÓRZYN 22.04.2012 godz. 14,00
170 KS ALFA JAROMIROWICE - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 22.04.2012 godz. 17,00
171 LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - KS RELAX GRABICE 22.04.2012 godz. 14,00
172 KS NYSA TRZEBIEL - KS NYSA PRZEWÓZ 22.042012 godz. 16,00
173 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - LKS FAX BIENIÓW 21.04.2012 godz. 16,00
174 MKS ISKRA MAŁOMICE - MKS STAL JASIEŃ 21.04.2012 godz. 16,00
175 KP TRAPER CHICHY - LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA 21.04.2012 godz. 17,00
176 LZS TOMASZOWO - LZS MOTOR KOŁO 21.04.2012 godz. 17,00
Kolejka: 23 w dniach 28-04-2012
177 LZS TOMASZOWO - KP SPARTA MIERKÓW 28.04.2012 godz. 17,00
178 LZS MOTOR KOŁO - KP TRAPER CHICHY 28.04.2012 godz. 15,00
179 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - MKS ISKRA MAŁOMICE 28.04.2012 godz. 16,00
180 MKS STAL JASIEŃ - KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 28.04.2012 godz. 16,00 2
181 LKS FAX BIENIÓW - KS NYSA TRZEBIEL 28.04.2012 godz. 16,00
182 KS NYSA PRZEWÓZ - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 28.04.2012 godz. 15,00
183 KS RELAX GRABICE - KS ALFA JAROMIROWICE 28.04.2012 godz. 17,00
184 LZS CZARNI PRZYBYMIERZ - LZS HAMAR GÓRZYN 25.04.2012 godz. 17,00
Kolejka: 24 w dniach 01-05-2012
185 KP SPARTA MIERKÓW - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 01.05.2012 godz. 15,00
186 LZS HAMAR GÓRZYN - KS RELAX GRABICE 01.05.2012 godz. 16,00
187 KS ALFA JAROMIROWICE - KS NYSA PRZEWÓZ 01.05.2012 godz. 17,00
188 LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - LKS FAX BIENIÓW 01.05.2012 godz. 14,00
189 KS NYSA TRZEBIEL - MKS STAL JASIEŃ 01.05.2012 godz. 16,00
190 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA 01.05.2012 godz. 17,00
191 MKS ISKRA MAŁOMICE - LZS MOTOR KOŁO 01.05.2012 godz. 17,00
192 KP TRAPER CHICHY - LZS TOMASZOWO 01.05.2012 godz. 17,00
Kolejka: 25 w dniach 05-05-2012/06-05-2012
193 KP TRAPER CHICHY - KP SPARTA MIERKÓW 05.05.2012 godz. 17,00
194 LZS TOMASZOWO - MKS ISKRA MAŁOMICE 05.05.2012 godz. 17,00
195 LZS MOTOR KOŁO - KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 05.05.2012 godz. 16,00
196 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - KS NYSA TRZEBIEL 06.05.2012 godz. 16,00
197 MKS STAL JASIEŃ - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 06.05.2012 godz. 16,00
198 LKS FAX BIENIÓW - KS ALFA JAROMIROWICE 06.05.2012 godz. 17,00
199 KS NYSA PRZEWÓZ - LZS HAMAR GÓRZYN 05.05.2012 godz. 16,00
200 KS RELAX GRABICE - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 06.05.2012 godz. 18,00
Kolejka: 26 w dniach 12-05-2012/13-05-2012
201 KP SPARTA MIERKÓW - KS RELAX GRABICE 12.05.2012 godz. 15,00
202 LZS CZARNI PRZYBYMIERZ - KS NYSA PRZEWÓZ 12.05.2012 godz.16,00
203 LZS HAMAR GÓRZYN - LKS FAX BIENIÓW 13.05.2012 godz. 16,00
204 KS ALFA JAROMIROWICE - MKS STAL JASIEŃ 13.05.2012 godz. 17,00
205 LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA 13.05.2012 godz.14,00
206 KS NYSA TRZEBIEL - LZS MOTOR KOŁO 13.05.2012 godz. 17,00
207 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - LZS TOMASZOWO 12.05.2012 godz. 17,00
208 MKS ISKRA MAŁOMICE - KP TRAPER CHICHY 12.05.2012 godz. 16,00
Kolejka: 27 w dniach 19-05-2012/20-05-2012
209 MKS ISKRA MAŁOMICE - KP SPARTA MIERKÓW 19.05.2012 godz. 17,00
210 KP TRAPER CHICHY - KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 19.05.2012 godz. 17,00
211 LZS TOMASZOWO - KS NYSA TRZEBIEL 19.05.2012 godz. 17,00
212 LZS MOTOR KOŁO - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 20.05.2012 godz. 16,00
213 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - KS ALFA JAROMIROWICE 20.05.2012 godz. 17,00
214 MKS STAL JASIEŃ - LZS HAMAR GÓRZYN 20.05.2012 godz. 17,00
215 LKS FAX BIENIÓW - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 19.05.2012 godz. 17,00
216 KS NYSA PRZEWÓZ - KS RELAX GRABICE 19.05.2012 godz. 16,00
Kolejka: 28 w dniach 26-05-2012/27-05-2012
217 KP SPARTA MIERKÓW - KS NYSA PRZEWÓZ 26.05.2012 godz. 16,00
218 KS RELAX GRABICE - LKS FAX BIENIÓW 27.05.2012 godz. 18,00
219 LZS CZARNI PRZYBYMIERZ - MKS STAL JASIEŃ 26.05.2012 godz. 16,00
220 LZS HAMAR GÓRZYN - LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA 27.05.2012 godz. 17,00
221 KS ALFA JAROMIROWICE - LZS MOTOR KOŁO 27.05.2012 godz. 17,00
222 LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - LZS TOMASZOWO 27.05.2012 godz. 14,00
223 KS NYSA TRZEBIEL - KP TRAPER CHICHY 27.05.2012 godz. 17,00
224 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - MKS ISKRA MAŁOMICE 26.05.2012 godz. 17,00
Kolejka: 29 w dniach 03-06-2012 godz.17.00
225 KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - KP SPARTA MIERKÓW 03.06.2012 godz. 17,00
226 MKS ISKRA MAŁOMICE - KS NYSA TRZEBIEL 03.06.2012 godz. 17,00
227 KP TRAPER CHICHY - LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 03.06.2012 godz. 17,00
228 LZS TOMASZOWO - KS ALFA JAROMIROWICE 03.06.2012 godz. 17,00
229 LZS MOTOR KOŁO - LZS HAMAR GÓRZYN 03.06.2012 godz. 17,00
230 LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA - LZS CZARNI PRZYBYMIERZ 03.06.2012 godz. 17,00
231 MKS STAL JASIEŃ - KS RELAX GRABICE 03.06.2012 godz. 17,00
232 LKS FAX BIENIÓW - KS NYSA PRZEWÓZ 03.06.2012 godz. 17,00
Kolejka: 30 w dniach 10-06-2012 godz. 17.00
233 KP SPARTA MIERKÓW - LKS FAX BIENIÓW 10.06.2012 godz. 17,00
234 KS NYSA PRZEWÓZ - MKS STAL JASIEŃ 10.06.2012 godz. 17,00
235 KS RELAX GRABICE - LZS DELTA SIENIAWA ŻARSKA 10.06.2012 godz. 17,00
236 LZS CZARNI PRZYBYMIERZ - LZS MOTOR KOŁO 10.06.2012 godz. 17,00
237 LZS HAMAR GÓRZYN - LZS TOMASZOWO 10.06.2012 godz. 17,00
238 KS ALFA JAROMIROWICE - KP TRAPER CHICHY 10.06.2012 godz. 17,00
239 LZS RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - MKS ISKRA MAŁOMICE 10.06.2012 godz. 17,00
240 KS NYSA TRZEBIEL - KS ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 10.06.2012 godz. 17,00
UWAGA: nastąpiły zmiany – dotyczy zawodów z udziałem ORZEŁ Konin Żagański.