Stal Jasień | 1:3 | Orzeł Konin Żagański |
2014-06-19, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Zielona Góra III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 31 |
Terminarz rozgrywek ligi:
KLASA A GRUPA 3 - ZIELONA GÓRA
RUNDA I – jesienna sezon 2013/2014
Kolejka: 1 w dniach 15-08-2013
1 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-08-15 |
17:00 |
||
2 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- RELAX GRABICE |
2013-08-15 |
17:00 |
||
3 |
CZARNI JELENIN |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-08-15 |
17:00 |
||
4 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-08-15 |
17:00 |
||
5 |
STAL JASIEŃ |
- TRAPER CHICHY |
2013-08-15 |
17:00 |
||
6 |
HAMAR GÓRZYN |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-08-15 |
17:00 |
||
7 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-08-15 |
17:00 |
||
8 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-08-15 |
17:00 |
Kolejka: 2 w dniach 18-08-2013
9 |
NYSA TRZEBIEL |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-08-17 |
16:00 |
||
10 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
- DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2013-08-18 |
17:00 |
||
11 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
- UNIA KUNICE ŻARY |
2013-08-17 |
18:00 |
||
12 |
TRAPER CHICHY |
- HAMAR GÓRZYN |
2013-08-18 |
17:00 |
||
13 |
NYSA PRZEWÓZ |
- STAL JASIEŃ |
2013-08-18 |
16:00 |
||
14 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2013-08-18 |
16:00 |
||
15 |
RELAX GRABICE |
- CZARNI JELENIN |
2013-08-18 |
18:00 |
||
16 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
2013-08-18 |
16:00 |
Kolejka: 3 w dniach 24-08-2013/25-08-2013
17 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-08-24 |
16:00 |
||
18 |
CZARNI JELENIN |
- UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2013-08-25 |
17:00 |
||
19 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- RELAX GRABICE |
2013-08-25 |
16:00 |
||
20 |
STAL JASIEŃ |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-08-25 |
17:00 |
||
21 |
HAMAR GÓRZYN |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-08-24 |
16:00 |
||
22 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- TRAPER CHICHY |
2013-08-24 |
17:00 |
||
23 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-08-24 |
16:00 |
||
24 |
SPARTA MIERKÓW |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-08-24 |
16:00 |
Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
25 |
NYSA TRZEBIEL |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-08-31 |
16:00 |
||
26 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-08-30 |
17:45 |
||
27 |
TRAPER CHICHY |
- DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2013-08-31 |
17:00 |
||
28 |
NYSA PRZEWÓZ |
- UNIA KUNICE ŻARY |
2013-08-31 |
16:00 |
||
29 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
- HAMAR GÓRZYN |
2013-08-31 |
16:00 |
||
30 |
RELAX GRABICE |
- STAL JASIEŃ |
2013-09-01 |
17:00 |
||
31 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2013-08-31 |
16:00 |
||
32 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- CZARNI JELENIN |
2013-08-31 |
16:00 |
Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013/08-09-2013
33 |
CZARNI JELENIN |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-09-07 |
17:00 |
||
34 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
2013-09-08 |
16:00 |
||
35 |
STAL JASIEŃ |
- UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2013-09-08 |
17:00 |
||
36 |
HAMAR GÓRZYN |
- RELAX GRABICE |
2013-09-07 |
16:00 |
||
37 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-09-07 |
17:00 |
||
38 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-09-07 |
16:00 |
||
39 |
SPARTA MIERKÓW |
- TRAPER CHICHY |
2013-09-07 |
16:00 |
||
40 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-09-07 |
17:00 |
Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013/15-09-2013
41 |
NYSA TRZEBIEL |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-09-14 |
16:00 |
||
42 |
TRAPER CHICHY |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-09-14 |
17:00 |
||
43 |
NYSA PRZEWÓZ |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-09-14 |
16:00 |
||
44 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
- DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2013-09-14 |
16:00 |
||
45 |
RELAX GRABICE |
- UNIA KUNICE ŻARY |
2013-09-15 |
16:00 |
||
46 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- HAMAR GÓRZYN |
2013-09-14 |
16:00 |
||
47 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- STAL JASIEŃ |
2013-09-14 |
16:00 |
||
48 |
CZARNI JELENIN |
- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2013-09-14 |
16:00 |
Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013/22-09-2013
49 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-09-22 |
15:00 |
||
50 |
STAL JASIEŃ |
- CZARNI JELENIN |
2013-09-22 |
16:00 |
||
51 |
HAMAR GÓRZYN |
- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
2013-09-21 |
15:00 |
||
52 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2013-09-21 |
16:00 |
||
53 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- RELAX GRABICE |
2013-09-21 |
15:00 |
||
54 |
SPARTA MIERKÓW |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-09-21 |
15:00 |
||
55 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-09-21 |
16:00 |
||
56 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
- TRAPER CHICHY |
2013-09-21 |
17:00 |
Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013/29-09-2013
57 |
NYSA TRZEBIEL |
- TRAPER CHICHY |
2013-09-28 |
15:00 |
||
58 |
NYSA PRZEWÓZ |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-09-28 |
15:00 |
||
59 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-09-28 |
15:00 |
||
60 |
RELAX GRABICE |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-09-29 |
16:00 |
||
61 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2013-09-28 |
15:00 |
||
62 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- UNIA KUNICE ŻARY |
2013-09-28 |
15:00 |
||
63 |
CZARNI JELENIN |
- HAMAR GÓRZYN |
2013-09-28 |
16:00 |
||
64 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- STAL JASIEŃ |
2013-09-29 |
15:00 |
Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013/06-10-2013
65 |
STAL JASIEŃ |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-10-06 |
15:00 |
||
66 |
HAMAR GÓRZYN |
- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2013-10-05 |
15:00 |
||
67 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- CZARNI JELENIN |
2013-10-05 |
16:00 |
||
68 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
2013-10-05 |
15:00 |
||
69 |
SPARTA MIERKÓW |
- UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2013-10-05 |
15:00 |
||
70 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
- RELAX GRABICE |
2013-10-05 |
15:00 |
||
71 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-10-05 |
16:30 |
||
72 |
TRAPER CHICHY |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-10-05 |
17:00 |
Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013/13-10-2013
73 |
NYSA TRZEBIEL |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-10-12 |
14:30 |
||
74 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
- TRAPER CHICHY |
2013-10-12 |
14:30 |
||
75 |
RELAX GRABICE |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-10-13 |
15:00 |
||
76 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-10-12 |
14:30 |
||
77 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-10-12 |
14:30 |
||
78 |
CZARNI JELENIN |
- DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2013-10-13 |
15:00 |
||
79 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- UNIA KUNICE ŻARY |
2013-10-13 |
14:30 |
||
80 |
STAL JASIEŃ |
- HAMAR GÓRZYN |
2013-10-13 |
15:00 |
Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013/20-10-2013
81 |
HAMAR GÓRZYN |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-10-19 |
14:00 |
||
82 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- STAL JASIEŃ |
2013-10-19 |
15:00 |
||
83 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2013-10-19 |
14:00 |
||
84 |
SPARTA MIERKÓW |
- CZARNI JELENIN |
2013-10-19 |
14:00 |
||
85 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
2013-10-19 |
15:00 |
||
86 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
- UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2013-10-19 |
16:00 |
||
87 |
TRAPER CHICHY |
- RELAX GRABICE |
2013-10-19 |
16:00 |
||
88 |
NYSA PRZEWÓZ |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-10-19 |
14:00 |
Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
89 |
NYSA TRZEBIEL |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-10-26 |
13:00 |
||
90 |
RELAX GRABICE |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-10-27 |
15:00 |
||
91 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- TRAPER CHICHY |
2013-10-26 |
13:00 |
||
92 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-10-26 |
13:00 |
||
93 |
CZARNI JELENIN |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-10-27 |
14:00 |
||
94 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-10-27 |
13:00 |
||
95 |
STAL JASIEŃ |
- DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2013-10-27 |
14:00 |
||
96 |
HAMAR GÓRZYN |
- UNIA KUNICE ŻARY |
2013-10-26 |
13:00 |
Kolejka: 13 w dniach 03-11-2013
97 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-11-02 |
13:00 |
||
98 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- HAMAR GÓRZYN |
2013-11-03 |
13:00 |
||
99 |
SPARTA MIERKÓW |
- STAL JASIEŃ |
2013-11-03 |
13:00 |
||
100 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2013-11-03 |
14:00 |
||
101 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
- CZARNI JELENIN |
2013-11-02 |
14:00 |
||
102 |
TRAPER CHICHY |
- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
2013-11-03 |
14:00 |
||
103 |
NYSA PRZEWÓZ |
- UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2013-11-03 |
13:00 |
||
104 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
- RELAX GRABICE |
2013-11-02 |
13:00 |
Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013/10-11-2013
105 |
NYSA TRZEBIEL |
- RELAX GRABICE |
2013-11-09 |
13:00 |
||
106 |
UKS CZARNI ŻAGAŃ |
- GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
2013-11-09 |
13:00 |
||
107 |
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
- NYSA PRZEWÓZ |
2013-11-09 |
13:00 |
||
108 |
CZARNI JELENIN |
- TRAPER CHICHY |
2013-11-10 |
13:00 |
||
109 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2013-11-10 |
13:00 |
||
110 |
STAL JASIEŃ |
- BUDOWLANI GOZDNICA |
2013-11-10 |
13:00 |
||
111 |
HAMAR GÓRZYN |
- SPARTA MIERKÓW |
2013-11-09 |
13:00 |
||
112 |
UNIA KUNICE ŻARY |
- DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2013-11-09 |
13:00 |
Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013/17-11-2013
113 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
- NYSA TRZEBIEL |
2013-11-16 |
13:00 |
||
114 |
SPARTA MIERKÓW |
- UNIA KUNICE ŻARY |
2013-11-16 |
13:00 |
||
115 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
- HAMAR GÓRZYN |
2013-11-16 |
13:00 |
||
116 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
- STAL JASIEŃ |
2013-11-16 |
14:00 |
||
117 |
TRAPER CHICHY |
- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2013-11-16 |
13:00 |
||
118 |
NYSA PRZEWÓZ |
- CZARNI JELENIN |
2013-11-16 |
13:00 |
||
119 |
GARBARNIA LESZNO GÓRNE |
- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW |
2013-11-16 |
13:00 |
||
120 |
RELAX GRABICE |
- UKS CZARNI ŻAGAŃ |
2013-11-17 |
14:00 |
orzel.konin@wp.pl
Urząd Gminy i Miasta Iłowa
Konkurs na realizację zadań
publicznych z zakresu sportu
na terenie gminy realizowany
jest przy współpracy z Urzędem
Gminy i Miasta Iłowa.
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 76, wczoraj: 86
ogółem: 1 573 842
statystyki szczegółowe